Інтер’єри

Інтер’єр квартири приватного будинку з декоративною венеціанською штукатуркою


На фото лише декілька прикладів реально зроблених нами об'єктів

«Декор-Плюс» – ваш інтер’єр у нових фарбах

Щоб урізноманітнити та оновити інтер’єр, можна провести оздоблювальні роботи декоративною штукатуркою. «Декор-Плюс» із задоволенням допоможе втілити в реальність найсміливіші дизайнерські рішення.

Як створити шикарне приміщення?

Завдяки унікальним властивостям декоративна штукатурка повторює конструкцію мармуру. Це допомагає непогано заощаджувати на сировині. У результаті виходить красиво оформлена територія. Використовуючи декоративні матеріали, виконується оздоблення стін, їх частин. Прикрашене таким способом приміщення набуває аристократичного та шикарного вигляду.

Наші майстри неквапливо та ретельно виконують завдання, тому результат у ста відсотках випадків виходить чудовий. Вміння фахівця не тільки убезпечить вас від помилок та великих витрат, а й дасть бажаний ефект.

Що ви отримаєте в результаті:

 • моделювання природності кімнати;
 • складання цікавих візерунків;
 • набуття більш об’ємного виду;
 • ефекту мерехтіння;
 • акуратний та багатий образ.

Найчастіше наші клієнти замовляють послуги з оформлення інтер’єру заміських будинків. На сайті представлені роботи співробітників фірми “Декор-Плюс”. Можна подивитися і вибрати найкраще. Можливий ремонт із особистих розробок з урахуванням усіх дизайнерських рішень клієнта. Бажаєте оформити свою кімнату в стилі палацу та збільшити статус всього інтер’єру? Тоді звертайтесь до нас.

Декоративна штукатурка в цілому змінює інтер’єр приміщення, в якому стилі його не оформили. Ці матеріали чудово виглядають як при класичному ремонті, так і при модерну. Сучасні типи оформлення кімнат, ганьби-тік здійснюються такими матеріалами. Інтер’єр виходить оригінальний і надає певної вишуканості атмосфері приміщення. Воно робиться суворішим і шикарнішим. Незважаючи на це, зберігається затишок та створюється комфорт. Створюйте інтер’єр будь-якої кімнати вашого будинку разом із професіоналами «Декор-Плюс». Починаючи від ванної кімнати та закінчуючи вітальнею.

Виконуємо будь-якої складності роботи з інтер’єру з декоративної венеціанської штукатурки.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК ВАРТОСТІ

Зробіть свій інтер'єр неперевершеним разом з нами!

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

  Отримайте безкоштовний прорахунок вартості

  Залиште Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Call Now ButtonПОЗВОНИТЬ