Реставрація керамічної плитки, паркету та меблів

Ремонт керамічної плитки - фото наших робіт


На фото лише декілька прикладів реальних реставрацій
фото до реставрації (ремонту) плитки
процес ремонту плитки фото
Результат реставрації плитки Декор +
реставрація стільця Київ DecorPlus фото
ремонт паркету Декор плюс Київ фото
реставрація паркету Київ фото

Ремонт сколів (тріщин) на керамічній плитці та паркеті

від 500 грн.

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

  Отримайте безкоштовний прорахунок вартості

  Залиште Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

  Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

  Реставрація керамічної плитки, паркету та меблів у Києві та області


  Висока якість

  Доступні ціни

  Кращі майстри

  Співпраця з дизайнерами

  Як реставрувати плитку у ванній кімнаті і на кухні?

  Плитка, як і будь-який інший облицювальний матеріал, з часом втрачає привабливий вигляд, в процесі експлуатації можуть з’явитися сколи, тріщини, а фуга (затирка) може змінити колір, випасти чи постраждати від плісняви. Якщо капітальний ремонт із заміною кахлю геть не вписується у ваші найближчі плани, але й стан покриття не влаштовує – допоможе реставрація плитки.

  Реставрація керамічної плитки: що це і в яких випадках допоможе?

  Реставрація плитки – це усунення дефектів без заміни самого покриття. Іншими словами, плитка залишається на стінах чи підлозі, а дефекти у вигляді сколів чи тріщин роблять мінімально помітними або й непомітними взагалі. Тобто, якщо одна чи кілька плиток підпали від основи, вона розбита і потребує заміни на нову – це вже ремонт плитки, а не реставрація.

  Звернення у фірми, що займаються реставрацією плитки у Києві, допоможе при таких дефектах:

  • Тріщини будь-якого розміру;
  • Сколи і пошкодження верхнього покриття.

  Найкращий результат реставрації буде тоді, коли її проводять відразу після виникнення дефекту, але якщо плитка пошкоджена вже давно, покращити її зовнішній вигляд теж можливо.

  Як заробити тріщину на плитці?

  Безпосередньо на місці – на стіні чи підлозі – плитку з великими тріщинами чи тріщиною відновити складно. Тому її спочатку потрібно демонтувати. Для цього акуратно усувають затірку, з допомогою шпателя обережно знімають кахель із основи.

  Розбиту чи тріснуту плитку склеюють спеціальним епоксидним клеєм, а потім цим же клеєм приклеюють її до основи. Коли клей повністю висохне – шви затирають фугою.

  Інколи буває так, що плитка з тріщиною приклеєна дуже міцно і демонтувати її не виходить – тоді не лишається інших варіантів, крім ремонту безпосередньо на місці:

  1. Тріщину зашпакльовують алебастром.
  2. Після висихання – ґрунтують.
  3. Фарбують спеціальним барвником у колір плитки.

  Дрібні тріщини також можна усунути на місці без демонтажу. Для цього використовують спеціальні коригувальні склади, а колір добирають під плитку.

  Усуваємо сколи на керамічній плитці

  Скол може з’явитися від удару або різких перепадів температури, а реставрація плитки у випадку відколу проводиться таким чином:

  1. На етапі підготовки прибираємо всі залишки матеріалу, що відколовся, знежирюємо мильним розчином і даємо висохнути.
  2. Зашпакльовуємо місце відколу – заповнюємо вибитий матеріал.
  3. Грунтуємо.
  4. Фарбуємо спеціальним складом.
  5. Наносимо епоксидний клей для захисту.

  Ремонт скола важливо провести дуже акуратно, адже можна навпаки зробити пошкоджене місце ще більш помітним. Не менш важливо підібрати барвник максимально в тон плитки.  При цьому не важливо, проводите ви ремонт плитки на підлозі чи на стіні – алгоритм дій буде однаковим.

  Реставрація плитки: самостійно чи із залученням фахівців?

  В мережі є багато лайфхаків та відео, як усунути сколи на керамічній плитці, відремонтувати керамограніт чи навіть мармур. Процес відновлення здається дуже простим і зрозумілим, а все тому, що такі відео знімають професіонали, які робили цю процедуру вже десятки разів. На практиці, самостійний ремонт часто закінчується тим, що або місце пошкодження стає ще помітнішим, або взагалі потрібно замінювати плитку. Це одна з причин, чому варто звернутися до професіоналів, але є й інші:

  1. Вам потрібні різні матеріали: алебастр, ґрунт, барвник, епоксидний клей. Навіть якщо сколів та тріщин кілька – матеріалів треба зовсім трохи. Але всі вони продаються у стандартних пакуваннях. Тобто, навіть якщо, наприклад, клею потрібно 20 грамів – купувати все-одно доведеться банку 200-500 грамів. Так само і з грунтом, алебастром, барвником. Решта матеріалу просто залишиться у вас: можливо ви їх ще десь використаєте, а можливо просто викинете, коли закінчиться термін придатності.
  2. Потрібен інструмент: шпателі, папір чи губка для шліфування, щітки для нанесення – їх також, скоріше за все, треба буде викинути.

  При цьому, якість роботи залежатиме виключно від ваших умінь. Якщо порахувати витрати та порівняти їх із розцінками на ремонтні роботи у Києві з реставрації плитки керамічної чи інших видів, стає зрозуміло, що робота фахівця може бути дешевшою, ніж реставрація, яку ви зробите самостійно. Але, коли працює фахівець компанії Decor +, ви точно отримаєте відмінний результат та гарантію на виконану роботу.

  Тож, якщо вам потрібен ремонт тріщин плитки чи сколів – звертайтесь в компанію Decor Plus . Ми повернемо естетичний вигляд вашим стінам та підлозі!

   

  ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ НА ПРОРАХУНОК ВАРТОСТІ

  Зробіть свій інтер'єр неперевершеним разом з нами!

  ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ

   Отримайте безкоштовний прорахунок вартості

   Залиште Ваші контактні дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

   Ваші дані захищені політикою конфіденційності.

   Call Now ButtonПОЗВОНИТЬ